بازدید همسر نخست وزیر یونان از موزه هنرهای معاصر تهران

بازدید همسر نخست وزیر یونان از موزه هنرهای معاصر تهران:
ابراز تمایل ایران و یونان برای همکاری‌های هنری

بتی بازیانا همسر نخست وزیر یونان به مدت 3 ساعت از نمایشگاه آثار فریده لاشایی وهمچنین گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران باز دید کرد.
بنا به گزارش روابط عمومی موزه هنرهای معاصر تهران؛ بتی بازیانا همسر نخست وزیر یونان ضمن بازدید از نمایشگاه درجستجوی گمشده (مجموعه آثار فریده لاشایی) وهمچنین آثار گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران با مجید ملا نوروزی مدیر کل مرکز هنرهای تجسمی و رییس موزه هنرهای معاصر تهران دیدار و گفت و گو کردند.
در این دیدار مجید ملا نوروزی ضمن خوش آمدگویی به ایشان گفت: ما آماده برگزاری نمایشگاهی از آثار هنرمندان یونانی در ایران وهمچنین آماده برگزاری آثار هنرمندان معاصر ایران در یونان هستیم.
بتی بازیانا همسر نخست وزیر یونان ضمن اعلام آمادگی برای برگزاری نمایشگاه هایی در ایران و یونان و همچنین با ابراز خوشحالی از اینکه امروز توانسته در موزه هنرهای معاصر تهران حضور داشته باشد گفت:من امروز توانستم آثار یک هنرمند ایرانی را که آثار متفاوتی را خلق کرده ببینم و از همه مهم تر اینکه امروز من آثار مهم گنجینه موزه هنرهای معاصرتهران را که مجموعه بی نظیری از آثار هنرمندان ایرانی ، اروپایی و آمریکایی هست را یکجا در این مجموعه بازدید کنم.
در پایان این دیدار مجید ملانوروزی کتاب های چاپ شده از مجموع آثار هنرمندان ایرانی و خارجی گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران را به خانم بتی بازیانا هدیه کردند.

برچسب‌ها: