ماهیگیری خسرو سینایی در بزرگداشت سینای سینما

6940e4d2-5383-4d2c-9d71-c5e7a56b6378_opt

فیلم ماهیگیری خسرو سینایی در سالروز تولد و بزرگداشت این هنرمند در روز پنج شنبه 30 دی ماه در سالن سینما تک موزه هنرهای معاصر تهران به نمایش در می آید.

به گزارش روابط عمومی موزه هنرهای معاصر تهران؛محمد حمزه ای دبیر بزرگداشت خسرو سینایی با اعلام این خبر گفت :فیلم کوتاه 17 دقیقه ای ماهیگیری، اولین فیلم داستانی خسرو سینایی است که بر اساس قصه ای از یک نویسنده آلمانی در اتریش در سال 1345 ساخته شده است.

حمزه ای گفت:طبق برنامه ریزی های انجام شده،در این مراسم محمدرضا اصلانی،اکبر عالمی،ابوالحسن داودی،فریدون مجلسی ،لوریس چکناواریان ،حمید فرخ نژاد و … در ارتباط با شخصیت هنری خسرو سینایی به سخنرانی خواهند پرداخت.

محمد حمزه ای همچنین در باره طراحی پوستر این بزرگداشت گفت:پوستر این برنامه توسط بزرگمهر حسین پورکه ازهنرمندان كاريكاتوريست، نقاش و كارگردان انيميشن است،طراحی و منتشر شده است.حسین پور در این پوستر خسرو سینایی را همچون قله دماوند طراحی و اجرا کرده است.

یادآوری می شود:بزرگداشت و سالروز تولد خسروسینایی با عنوان سینای سینما به مناسبت 77 سالگی این کارگردان روز پنج شنبه 30 دی ماه ساعت 17 با همکاری استیل البرز در سالن سینما تک موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می شود.

برچسب‌ها: