نگریستن به آینده ضمن فراموش نکردن گذشته

بازدید شهردارمیلان ازموزه هنرهای معاصرتهران

نگریستن به آینده ضمن فراموش نکردن گذشته

شهردار میلان و هیات همراه ضمن دیدار و گفت و گو با مجید ملا نوروزی از آثار فریده لاشایی و گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران بازدید کردند.

بنا به گزارش روابط عمومی موزه هنرهای معاصر تهران؛ جولیانو پیزاپیا شهردار شهر میلان وهیات همراه عصر روز یکشنبه ضمن دیدار و گفت وگو با مجید ملا نوروزی مدیر کل مرکز هنرهای تجسمی و رییس موزه هنرهای معاصر تهران ،از نمایشگاه درجستجوی گمشده (مجموعه آثار فریده لاشایی) وهمچنین آثار گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران بازدید کردند.

جولیانو پیزاپیا شهردار میلان در بازدید از آثار گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران و همچنین در بازدید از آثار فریده لاشایی در گالری های موزه گفت: از دیدن مجموعه آثار و دوره های مختلف کاری یک هنرمند ایرانی و همچنین بازدید از آثار گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران بسیارمتحیر و تا حد زیادی تحت تاثیر قرار گرفتم. این آثار در برگیرنده زیبایی، هنر و خلاقیت می باشد.

شهردارشهر میلان ایتالیا در ادامه گفت: دیدن این آثار این امکان را فراهم می کند که به آینده نگاهی خاص و درک متفاوتی داشته باشی و از همه مهم تر نگریستن به آینده ضمن فراموش نکردن گذشته باید مورد توجه قرار گیرد و در بین کشورهای گوناگون باید تبادل فرهنگی برقرار شود واین تبادل فرهنگی موجب تزدیکتر شدن کشورها و فرهنگ ها به یکدیگر می شود.

شهردار میلان در پایان افزود:من از رییس و مجموعه موزه هنرهای معاصر تهران تشکر می کنم که این امکان را فراهم کرد تا من بتوانم آثار هنرمندان ایرانی وخارجی را که مجموعه بی نظیری می باشد ،بازدید داشته باشم.

برچسب‌ها: