هفته فیلم های اروپایی در موزه هنرهای معاصر تهران

european-film

هفته فیلم های اروپایی با نمایش فیلم هایی از 6 کشور، با همکاری انجمن سینمای جوانان ایران از روز 1 تا 5 آذر ماه از ساعت 16در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی موزه هنرهای معاصر تهران،هفته فیلم کشورهای اروپایی با نمایش 21 فیلم از کشورهای لهستان،هلند،آلمان،فرانسه،اتریش و سوییس از روز 1 تا 5 آذرماه در دو سانس 16 و 18 با همکاری انجمن سینمای جوانان ایران ،در سالن سینما تک موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می شود.

در اولین روزهفته فیلم(1 آذر ماه)،ساعت 16؛فیلم “کارت سفید”به کارگردانی جاسک لوسینسکی به مدت 101 دقیقه و از ساعت 18 فیلم” همانند یک مرد” به کارگردانی بوگدان لچناربه مدت 28 دقیقه،فیلم”یک روز خوب”به کارگردانی فیلیپ گرودزیل به مدت 6 دقیقه، فیلم “شکار”به کارگردانی گرزگورز پاپرچیکی به مدت 9 دقیقه،فیلم”جاز”به کارگردانی لستسک گالیس به مدت 18 دقیقه،فیلم”پودل سیاه،سفید”به کارگردانی دوروتا ویسنیوسکا به مدت 3 دقیقه و فیلم “دروغگو” به کارگردانی ماسیج ویکتور به مدت 25 دقیقه ،از کشور لهستان به نمایش در می آید.

همچنین در این هفته ؛ فیلم های “هدیه خدایان” از آلمان،” بودن و داشتن” از فرانسه،” در میان نابینایان”،”دریا را باید عاشقش باشی”،”بیوزن”،و”غرق شدن”از اتریش،”سفر خوش”،”آلیس”،”آنجلو نووس”،”ماه شکسته”،”تازه”و”روزگاری یک درخت”از هلند و فیلم های”هایدی”و”پسر کوچولو کوهستان”از سوییس به نمایش در می آید.

یادآوری می شود: هفته فیلم اروپایی از روز دوشنبه اول آذر ماه از ساعت 16 در سالن سینماتک موزه آغاز و تا روز پنجم آذرماه ادامه دارد.علاقه‌مندان می‌توانند برای استفاده از برنامه های نمایش فیلم های اروپایی به صورت آزاد و رایگان به موزه هنرهای معاصر تهران، واقع در خیابان کارگر شمالی مراجعه  ویا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88951965 تماس حاصل کنند.

برچسب‌ها: